Neuvěřitelné výkony Démosthénových následníků

V pondělí 19.11.2018 proběhl další ročník každoroční řečnické přehlídky Mladý Démosthénés. Žáci své projevy vyzkoušeli před menším publikem v třídním kole. V den akce byla v aule už od začátku cítit nervozita a napětí, ale i přesto se s tím studenti prim až sext znamenitě vypořádali. Účastníci soutěžili ve dvou kategoriích: v první kategorii  primy a sekundy a v druhé se proti sobě postavili studenti tercií až sext. Většině účastníků se projev moc povedl a ti ostatní mají alespoň motivaci do dalšího roku!
Oceněni za svůj výkon byli z první kategorie Štěpán Srb (2A), Ema Zimovjanová (1D), Karolína Kopřivová (2D) a z druhé Lubomír Čamra (5A) Michaela Halvová (5C) a Jakub Rambousek (4A) Vítězům gratulujeme.
Sandra Foxová, 1.A