Úvodní seznamovací kurz primy A a primy C

Úvodní kurz se koná od pondělí 3. září do čtvrtka 6. září 2018. Sraz účastníků je v 8:15 před školou. Návrat je ve čtvrtek 6. září okolo 19:00. K odjezdu prosím přineste vyplněné zdravotní prohlášení.

Kurz se koná ve Sloupu v Čechách, ubytování v rekreačním středisku STAP. Stravování začíná obědem a končí večeří.

Pořádání úvodního seznamovacího kurzu pro třídy primu A a primu C zadala škola agentuře Active Nature z. s. Agentura pro školu zabezpečuje program kurzu a lektory. Program každé třídy zajišťují dva lektoři z agentury. Za školu se zúčastní třídní učitel, který bude mít možnost poznat své nové studenty a studenti třídního učitele.

Studentům doporučujeme vzít si na kurz sportovní oblečení a případně hudební nástroje.

Za školu Mgr. Michal Plajner, 797 973 104